orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2021

ВИЛА ПАРК БУДВА

ВИЛА ПАРК БУДВА

ЈУНИ

Вила- прв ред

Вила- втор ред

05-12.06

134

127

12-19.06

140

134

19-26.06

140

134

26-03.07

147

140

ЈУЛИ

153

147

03-10.07

160

153

10-17.07

166

160

17-24.07

166

160

24-31.07

166

160

АВГУСТ

 

 

31.07-07.08

169

160

07-14.08

169

160

14-21.08

169

160

21-28.08

160

153

28.08-04.09

153

147

СЕПТЕМВРИ

 

 

04-11.09

147

140

11-18.09

140

134

 

Цените се дадени во евра по особа за пакет од 7 ноќевања односно 8 дена

Дете од 0-6- БЕСПЛАТНО

Дете од 6-14- 50% попуст

Доплата за Доручек-4е

                     Ручек- 5е

                     Вечера-8е

Цените се со вклучен превоз како и вклучена туристичка такса

*За со сопствен превоз цените се -40е

ЗАДОЛЖИТЕЛНО Е НОСЕЊЕ НА ЗАШТИТНА МАСКА за време на патувањето со превозните средства.