orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2021

ХОТЕЛ ПАРК БУДВА

ХОТЕЛ ПАРК БУДВА

ЈУНИ

ПРИЗЕМЈЕ-ECONOMY

СПРАТ-поглед  на градина

СПРАТ-поглед на море

05-12.06

250

267

295

12-19.06

262

281

307

19-26.06

267

290

310

26-03.07

290

307

333

ЈУЛИ

 

 

 

03-10.07

307

327

352

10-17.07

310

333

359

17-24.07

327

346

378

24-31.07

327

346

378

АВГУСТ

 

 

 

31.07-07.08

327

346

378

07-14.08

327

346

378

14-21.08

327

346

378

21-28.08

327

364

378

28.08-04.09

310

333

359

СЕПТЕМВРИ

 

 

 

04-11.09

262

281

307

11-18.09

262

281

307

 

Цените се дадени во евра по човек за пакет од 7 ноќевања односно 8 дена

Дете од 0-6- БЕСПЛАТНО

Дете од 6-14- 50% попуст

Цените се на база полупансион, вклучен превоз како и вклучена туристичка такса

*За со сопствен превоз цените се -40е

ЗАДОЛЖИТЕЛНО Е НОСЕЊЕ НА ЗАШТИТНА МАСКА за време на патувањето со превозните средства.