orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Akti Toroni Boutique Hotel 3*

AKTI TORONI 3* TORONI www.aktitoroni-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4

26.04-31.05

01.10-10.10

01.06-15.06

23.09-30.09

16.06-04.07

07.09-22.09

05.07-06.09

Superior Sea View

26 sq.m

84

104

159

238

Трето лице

9

9

15

15

Четврто лице

9

9

15

15

1 дете од 2-11.99 г.

5

5

9

9

2 дете од 0-11.99 г.

5

5

9

9

Deluxe Sea View

28 sq.m

94

119

178

267

Трето лице

9

9

15

15

Четврто лице

9

9

15

15

1 дете од 2-11.99 г.

5

5

9

9

2 дете од 0-11.99 г.

5

5

9

9

Studio Side Sea View 26 sq.m

74

84

125

187

Трето лице

9

9

15

15

Четврто лице

9

9

15

15

1 дете од 2-11.99 г.

5

5

9

9

2 дете од 0-11.99 г.

5

5

9

9

Studio Ground Floor

24 sq.m

60

69

109

159

Трето лице

9

9

15

15

Четврто лице

9

9

15

15

1 дете од 2-11.99 г.

5

5

9

9

2 дете од 0-11.99 г.

5

5

9

9

Мин. престој

2

( од 25.04 до 29.04.2019 4 ноќи)

3

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: WI-FI,паркинг, бесплатни чадори и лежалки на плажа, бар, ресторан

Соби : балкон, клима, кујна, САТ ТВ, телефон, фен,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА МИНИМУМ 15 ДЕНА ПРЕД ВЛЕГУВАЊЕ СО 100% УПЛАТА И БЕЗ ПРАВО НА РЕФУНДАЦИЈА 10% ПОПУСТ