orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Desptiko Apartment Hotel&Suites 3*

DESPOTIKO APARTMENTS HOTEL & SUITES 3* TRISTANIKA www.hoteldespotiko.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА / ПОЛУПАНСИОН

10

01.05-06.06

07.06-27.06

28.06-18.07

19.07-24.08

25.08-07.09

08.09-22.09

Baby Apartment

31

37

55

76

55

31

дете од

0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Fireplace Suite

55

61

86

104

86

55

Junior Suite

Colonial

52

58

79

92

79

52

Junior Suite Minimal

52

58

79

92

79

52

Junior Suite Urban

40

52

67

83

67

40

Suite

61

67

92

116

92

61

Deluxe Apartment

34

46

64

83

64

34

Трето лице

13

13

13

13

13

13

1 дете од

2-11.99 г.

8

8

8

8

8

8

2 дете од

2-11.99 г.

5

5

5

5

5

5

Deluxe Green Apartment

34

46

64

83

64

34

Трето лице

13

13

13

13

13

13

1 дете од

2-11.99 г.

8

8

8

8

8

8

2 дете од

2-11.99 г.

5

5

5

5

5

5

Grand Suite

92

110

122

153

122

92

Трето лице

13

13

13

13

13

13

1 дете од

2-11.99 г.

8

8

8

8

8

8

2 дете од

2-11.99 г.

5

5

5

5

5

5

Superior Apartment

34

46

64

83

64

34

Трето лице

13

13

13

13

13

13

1 дете од

2-11.99 г.

8

8

8

8

8

8

2 дете од

2-11.99 г.

5

5

5

5

5

5

Loft Family Suite

40

52

70

89

70

40

Трето лице

13

13

13

13

13

13

1 дете од

2-11.99 г.

8

8

8

8

8

8

2 дете од

2-11.99 г.

5

5

5

5

5

5

3 дете од

2-11.99 г.

5

5

5

5

5

5

Мин. престој

5

5

5

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг, базен, џакузи,масажа,фитнес,базен за деца, детско игралиште,бар,ресторан, таверна,кошарка,

тенис

Соби :чајна кујна,клима,телефон,фрижидер,WI-FI,ТВ ,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД