orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

ERMIONI 3* KALAMITISI                       www.ermionihotel-sithonia.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

24.05-28.06

08.09-29.09

29.06-25.07

25.08-07.09

26.07-08.08

18.08-24.08

09.08-17.08

Dbl Standard

26

33

39

45

Трето лице

19

23

28

33

1 дете од 2-11.99 г.

16

16

16

16

2 дете од 2-11.99 г.

16

16

16

16

Минимум престој

1

2

3

3

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД