orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Krotiri Resort 4*

KROTIRI RESORT 4* AGIOS NIKOLAOS             www.krotiriresort.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

4

01.06-07.06

08.06-21.06

22.06-19.07

25.08-10.09

20.07-24.08

11.09-24.09

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

80

100

120

150

90

2Ad+1ch(0-3)

80

100

120

150

90

2Ad+1ch(4-11.99)

80

100

120

150

90

JUNIOR SUITE

2Ad

100

120

150

190

110

3Ad

100

120

150

190

110

3Ad+1ch(0-3)

100

120

150

190

110

3Ad+1ch(4-11)

100

120

150

190

110

2Ad+1ch(0-3)

100

120

150

190

110

2Ad+1ch(4-11.99)

100

120

150

190

110

2Ad+2ch(0-3)

100

120

150

190

110

2Ad+2ch(0-3)(4-11.99)

100

120

150

190

110

2Ad+2ch(4-11.99)

100

120

150

190

110

Мин. Престој

4

4

4

4

4

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг,базен,бар,бар на плажа,а ла карт ресторан,пристап за хендикепирани,продавница, WI-FI,беспла-

тни чадори и лежалки на плажа

Соби : балкон,клима,сеф,мини бар,САТ ТВ,фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД