orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

XENIA 4* OURANOUPOLIS www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН

10/4

21.04-31.05

26.09-31.10

01.06-20.06

21.06-14.07

29.08-25.09

15.07-28.08

Double Superior Sea View

реновирана )

57

80

102

136

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room for Single Use Sea View

68

102

136

159

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Bungalows Sea View

(за соба 2+2)

125

170

238

272

Double Room Sea View

45

68

85

102

Комплет Пансион

22

22

22

22

деца од 2-13.99 г.

17

17

17

17

Минимум престој

3

3

5

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.

Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД