orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Agionissi 4* Amouliani

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

10/4

15.05-14.06

15.06-14.07

29.08-30.09

15.07-28.08

Double Room Sea View

63

103

137

Single Room Sea View

57

137

195

1 дете од 0-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Garden View

( за соба 3+1 , 2+2 )

149

240

286

ДОПЛАТИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ОБРОЦИ

Комплет Пансион

22

22

22

Деца од 2-13.99 год.

17

17

17

Минимум престој

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД