orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Athorama 3*

ATHORAMA HOTEL 3* NEA RODA                                     www.athorama.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ПОЛУПАНСИОН

5

20.05-14.07

15.07-30.08

31.08-01.10

 

DOUBLE DELUXE SEA VIEW

2Ad

90

101

90

 

3Ad

122

136

122

 

2Ad+1ch(0-5)

90

101

90

 

2Ad+1ch(6-11.99)

112

126

112

 

SUITE SEA VIEW

2Ad

135

164

135

 

3Ad

135

164

135

 

4Ad

135

164

135

 

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

74

90

74

 

 

3Ad

99

122

99

 

3Ad+1ch(0-5)

99

122

99

 

3Ad+1ch(6-11.99)

118

144

118

 

2Ad+1ch(0-5)

74

90

74

 

2Ad+1ch(6-11.99)

93

112

93

 

4Ad

126

152

126

 

2Ad+2ch(0-5)

93

112

93

 

2Ad+2ch(0-5)

(6-11.99)

93

112

93

 

2Ad+2ch(6-11.99)

111

135

111

 

Мин. престој

3

3

3

 

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 400 метри од плажа,паркинг, отворен базен, WI-FI,џакузи, СПА , турска бања, клима, детски базен,

детско игралиште, бар, ресторан

Соби: балкон, клима, САТ ТВ, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД