orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

 

APANEMIA BY FLEGRA HOTELS PEFKOHORI www.apanemia-apartments.com

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

5

01.06-16.06

16.09-30.09

17.06-14.07

28.08-15.09

15.07-27.08

APARTMENT ONE BEDROOM

2Ad

76

118

147

3Ad

76

118

147

3Ad+1ch(0-11.99)

76

118

147

2Ad+1ch(0-11.99)

76

118

147

4Ad

76

118

147

4Ad+1ch(0-11.99)

76

118

147

Минимум престој

3

3

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 300 метри од плажа, балкон, клима, кујна,САТ ТВ, фен,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД