orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Sun Beach 3*

SUN BEACH 3* PLATAMONA                        www.sbhplatamon.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН

4

20.05-07.06

16.09-05.10

08.06-15.06

09.09-15.09

16.06-15.07

 

16.07-30.08

31.08-08.09

Double Room

33

44

54

60

52

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-12.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99

( на барање)

50%

50%

50%

50%

50%

Single Room

59

70

87

98

80

Минимум престој

3

3

4

5

4

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:ресторан,бар, бар на базен, отворен базен, базен за деца

Соби: телефон,клима,фрижидер, ТВ,сеф,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД