orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Grandotel 4*

GRANDOTEL ****HANIOTI                                                       www.grandotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

0

 

25.04-31.05

01.10-15.10

01.06-15.06

16.09-30.09

16.06-30.06

26.08-15.09

01.07-15.07

16.07-25.08

Single Standard

66

96

122

173

197

1 дете од 2-11.99 год.

9

9

9

9

9

Double Standard

39

56

72

102

111

Трето лице

28

39

51

71

78

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

14

23

29

35

40

Double Room Side Sea View

45

62

77

105

116

Трето лице

31

44

54

73

81

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

22

31

38

53

57

Double Room Sea Front

49

68

72

111

121

Трето лице

34

47

51

78

85

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite up to 4pax

58

83

108

151

165

Трето лице

29

14

10

29

29

Четврто лице

35

35

29

35

29

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Apartment up to 4 pax

57

81

100

137

149

Трето лице

23

24

23

29

29

Четврто лице

23

24

23

29

29

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ДОПЛАТА ЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

Возрасени

14

16

19

21

23

1 дете од 2-11.99 год.

7

8

9

11

12

2 дете од 2-11.99 год.

7

8

9

11

12

Мин. престој

2/4

3

4

5

5

Опис: ресторан, 2 бара, базен, ТВ салон, паркинг,интернет,менувачница,фитнес,пинг понг

Соби: клима,САТ ТВ,телефон,фрижидер

Stayovertax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД