orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Istion Club 5*

ISTION CLUB***** DE LUX POTIDEA                          www.istionclub.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-20.05

28.09-25.10

21.05-13.06

10.09-27.09

14.06-22.07

28.08-09.09

23.07-27.08

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

73

117

150

178

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

98

140

192

221

3Ad

133

189

260

298

2Ad+1ch(0-1)

98

140

192

221

2Ad+1ch(2-7.99)

123

176

240

276

SUITE FAMILY GARDEN VIEW

2Ad

131

203

257

298

3Ad

177

274

347

402

3Ad+1ch(0-1)

177

274

347

402

3Ad+1ch(2-7.99)

210

325

412

476

2Ad+1ch(0-1)

131

203

257

298

2Ad+1ch(2-7.99)

164

254

322

372

2Ad+2ch(0-1)

131

203

257

298

2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

164

254

322

372

2Ad+2ch(2-7.99)

197

305

386

446

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

97

141

176

202

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

148

190

242

271

3Ad

200

256

326

366

2Ad+1ch(0-1)

148

190

242

271

2Ad+1ch(2-7.99)

186

238

302

338

SUITE FAMILY GARDEN VIEW

2Ad

181

253

307

348

3Ad

244

341

414

470

3Ad+1ch(0-1)

244

341

414

470

3Ad+1ch(2-7.99)

290

404

491

556

2Ad+1ch(0-1)

181

253

307

348

2Ad+1ch(2-7.99)

225

316

383

434

2Ad+2ch(0-1)

181

253

307

348

2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

225

316

383

434

2Ad+2ch(2-7.99)

271

379

461

522

Минимум престој

3

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: повеќе ресторани, бар, бар на базенот, перална, мини маркет, отворен базен,таверна,ТВ салон,интернет, спортови на вода,тенис,аеробик,фитнес центар,џакузи,сауна,парна бања,пикадо,пинг понг,билијард,масажа,детски базен,мини клуб ,WI-FI

Соби: клима,телефон,фен,мини бар,сеф,САТ ТВ,радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД