orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Mediterranee 4*

HOTEL MEDITERRANEE 4* LASSI KEFALONIA     www.mediterraneehotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-31.05

25.09-31.10

01.06-25.07

21.08-24.09

26.07-20.08

Single Room GV

87

121

156

Double Room GV

55

78

93

Double Standard SV

67

90

104

Triple Room GV

72

93

107

Трето лице

12

12

12

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Triple Standrad SV

84

104

119

Трето лице

12

12

12

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Suite up to 4 pax SV

( за соба )

208

254

295

Junior Suite 2 pax SV

( за соба )

185

231

254

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН

Single Room GV

110

144

179

Double Room GV

78

101

116

Double Standrad SV

90

113

127

Triple Room GV

107

127

142

Трето лице

12

12

12

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Triple Standrad SV

118

139

153

Трето лице

12

12

12

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Suite up to 4 pax SV

( за соба )

277

323

364

Junior Suite 2 pax SV

( за соба )

254

300

323

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа во агенција

Опис: WI-FI,отворен базен со дел за деца,тенис,ресторан,бар,бар на плажа,таверна,мини маркет,паркинг

Соби: клима,фрижидер,ТВ,телфон,сеф,балкон,WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД