orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Primasol Louis Ionian Sun 4*

PRIMASOL LOUIS IONIAN SUN 4*BENITSES CORFU www.louishotels.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

03.05-25.05

20.09-15.10

26.05-24.06

25.06-17.07

26.08-19.09

18.07-25.08

FAMILY ROOM INLAND VIEW

2Ad

113

177

199

242

2Ad+1ch(0-1)

113

177

199

242

2Ad+1ch(2-12.99)

113

177

199

242

2Ad+2ch(0-1)

113

177

199

242

2Ad+2ch(0-1)

(2-12.99)

113

177

199

242

2Ad+2ch(2-12.99)

127

199

223

272

SINGLE ROOM

1Ad

78

125

139

171

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

99

158

181

223

3Ad

135

213

244

302

2Ad+1ch(0-1)

99

158

181

223

2Ad+1ch(2-12.99)

99

158

181

223

FAMILY ROOM SEA VIEW

2Ad

123

190

212

257

2Ad+1ch(0-1)

123

190

212

257

2Ad+1ch(2-12.99)

123

190

212

257

2Ad+2ch(0-1)

123

190

212

257

2Ad+2ch(0-1)

(2-12.99)

123

190

212

257

2Ad+2ch(2-12.99)

137

213

239

290

Минимум престој

3

5

5

5

Stayover Tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Локација: Беницес

Соби: балкон,САТ ТВ,фен,клима,телефон,сеф

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,отворен базен,тенис,билијард,аеробик,кошарка,базен задеца,детско игралиште,детско мени,мини клуб, воден парк и др.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД