orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Thinalos Apart Hotel 3*

THINALOS APART HOTEL 3* ACHARAVI

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

5

10.05-31.05

19.09-10.10

01.06-10.07

08.09-18.09

11.07-20.08

21.08-07.09

APARTMENT

2Ad

90

116

172

143

3Ad

90

116

172

143

3Ad+1ch(0-5)

90

116

172

143

3Ad+1ch(6-11.99)

101

127

183

154

2Ad+1ch(0-5)

90

116

172

143

2Ad+1ch(6-11.99)

101

127

183

154

4Ad

113

146

215

179

2Ad+2ch(0-5)

90

116

172

143

2Ad+2ch(0-5)

(6-11.99)

101

127

183

154

2Ad+2ch(6-11.99)

112

138

194

165

STUDIO

2Ad

60

77

115

95

3Ad

81

105

156

129

2Ad+1ch(0-5)

60

77

115

95

2Ad+1ch(6-11.99)

71

88

126

106

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА

APARTMENT

2Ad

118

145

201

171

3Ad

133

159

215

186

3Ad+1ch(0-5)

133

159

215

186

3Ad+1ch(6-11.99)

151

178

234

204

2Ad+1ch(0-5)

118

145

201

171

2Ad+1ch(6-11.99)

137

164

220

190

4Ad

170

203

273

236

2Ad+2ch(0-5)

118

145

201

171

2Ad+2ch(0-5)

(6-11.99)

137

164

220

190

2Ad+2ch(6-11.99)

156

182

239

209

STUDIO

2Ad

88

106

144

124

3Ad

124

148

199

172

2Ad+1ch(0-5)

88

106

144

124

2Ad+1ch(6-11.99)

107

125

162

143

Stayover 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице

Локација: 40 км од градот Крф, Ахарави, 50 метри од плажа

Соби: клима, кујна,телефон,WI-FI,САТ ТВ,фен,балкон

Опис: паркинг,базен,WI-FI,бар,ресторан,базен за деца

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД