orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

ALIKI HOTEL 4* NIKIANA LEFKADA       www.alikihotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-24.05

25.05-28.06

29.06-23.08

24.08-28.09

Standard Room Sea View

46

62

66

46

Standard Room Garden View

34

42

46

36

Трето Лице

17

17

22

17

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-11.99 г.

17

17

17

17

Standard Room Side Sea View

41

57

61

41

Трето Лице

17

17

22

17

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-11.99 г.

17

17

17

17

Мин. престој

3

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 1,5 км . од Никиана, паркинг, отворен базен, WI-FI

Соби: балкон, клима, САТ ТВ, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД