orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Ionian Blue Bungalows & Spa Resort 5*

IONIAN BLUE BUNGALOWA&SPA RESORT 5* NIKIANA LEFKADA www.ionianblue.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

5

30.04-26.05

06.09-20.10

27.05-30.06

15.09-05.10

01.07-24.07

25.08-14.09

25.07-24.08

SUITE PRIVATE POOL

2Ad

307

356

410

490

2Ad+1ch(0-1)

307

356

410

490

2Ad+1ch(2-11)

307

356

410

490

JUNIOR SUITE PRIVATE POOL SEA VIEW

2Ad

260

284

311

357

2Ad+1ch(0-1)

260

284

311

357

2Ad+1ch(2-11)

260

284

311

357

2Ad+2ch(0-1)

260

284

311

357

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

260

284

311

357

2Ad+2ch(2-11)

325

355

388

445

SINGLE ROOM SEA VIEW

1Ad

75

94

125

239

TWIN SUPERIOR SEA VIEW

2Ad

87

136

186

240

2Ad+1ad

101

156

213

275

2Ad+1ch(0-1)

87

136

186

240

2Ad+1ch(2-11)

87

136

186

240

Мин. престој

2

3

4

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Соби:САТ ТВ, телефон,клима, мини бар, балкон

Опис:отвотрен базен, затворен базен,сауна,фитнес, СПА центар,детско игралиште, бар на базан, бар на плажа,ресторан, паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД