orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

LEFKAS HOTEL 3* LEFKADA                  www.hotel-lefkas.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-25.05

01.10-22.10

26.05-14.06

18.06-30.06

15.09-30.09

26.04-30.04

15.06-17.06

01.07-05.08

30.08-14.09

06.08-29.08

Double Superior City View

26

38

58

70

1 дете од 6-11.99 г.

12

12

12

12

1 дете од 2-5.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Triple Superior City View

( за соба )

64

100

134

157

Double Superior Sea View

32

47

64

82

1 дете од 6-11.99 г.

12

12

12

12

1 дете од 2-5.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Triple Superior Sea View

( за соба )

79

117

152

198

Junior Suite Sea View up to 3 pax (за соба )

91

126

146

187

Quadruple Superior City View ( за соба )

99

140

175

210

Apartment Family City View up to 4pax ( за соба )

105

152

227

292

Family 2 Bedrooms Sea View up to 5pax ( за соба )

128

212

268

303

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: во градот Лефка, 700 метри од најблиската плажа, WI-FI, ресторан, бар

Соби: блакон, клима, ТВ,телефон, фен, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД