orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

TESORO HOTEL 3* NIKIANA LEFKADA                 www.hoteltesoro.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

01.05-31.05

10.09-30.09

01.06-20.06

21.06-15.07

26.08-09.09

16.07-25.08

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

74

98

116

146

3Ad

101

133

157

197

2Ad+1ch(0-1)

74

98

116

146

2Ad+1ch(2-13.99)

74

98

145

182

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

2Ad

102

125

144

173

3Ad

140

172

197

238

2Ad+1ch(0-1)

102

125

144

173

2Ad+1ch(2-13.99)

108

131

179

217

Мин. престој

2

2

2

3

Соби: клима, ТВ, мини бар, фен, сеф, балкон

Опис:800 метри од море, ресторан, бар,WI-FI,отворен базен

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД