orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Aeolis Thassos Palace 4*

AEOLIS THASSOS PALACE HOTEL 4* ASTRIS THASSOS          www.aeolis-thassos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

03.06-16.06

17.06-23.06

24.06-09.07

10.07-31.07

01.08-25.08

26.08-08.09

09.09-17.09

18.09-22.09

DOUBLE ROOM

2Ad

106

111

117

122

128

111

108

102

3Ad

144

149

159

165

173

149

147

138

3Ad+1ch(0-1)

144

149

159

165

173

149

147

138

3Ad+1ch(2-11)

144

149

159

165

173

149

147

138

2Ad+1ch(0-1)

106

111

117

122

128

111

108

102

2Ad+1ch(2-11.99)

106

111

117

122

128

111

108

102

2Ad+2ch(0-1)

106

111

117

122

128

111

108

102

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

106

111

117

122

128

111

108

102

2Ad+2ch(2-11.99)

106

111

117

122

128

111

108

102

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

DOUBLE ROOM

2Ad

139

144

148

152

159

144

139

135

3Ad

189

194

200

207

215

194

189

182

3Ad+1ch(0-1)

189

194

200

207

215

194

189

182

3Ad+1ch(2-11.99)

202

208

213

220

229

208

202

196

2Ad+1ch(0-1)

139

144

148

152

159

144

139

135

2Ad+1ch(2-11.99)

152

157

161

166

172

157

152

148

2Ad+2ch(0-1)

139

144

148

152

159

144

139

135

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

152

157

161

166

172

157

152

148

2Ad+2ch(2-11.99)

166

170

175

179

186

170

166

161

Минимум престој

2

3

3

3

4

3

3

2

Stayover Tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: 150 метри од плажа, ресторан,лоби бар, базен,WI-FI, конференциска сала,тенис, паркинг , СПА центар, игралиште за деца

Соби: клима, САТ ТВ, WI-FI,фрижидер,сеф,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД