orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Astir Palace 4*

ASTIR PALACE 4* LAGANAS ZAKYNTHOS       www.astirhotels.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

16.05-06.06

07.06-04.07

05.07-18.07

19.07-25.08

26.08-15.09

16.09-29.09

30.09-10.10

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SIDE SEA VIEW

1Ad

63

103

127

139

125

97

63

1Ad+1ch(0-6.99)

63

103

127

139

125

97

63

1Ad+1ch(7-14.99)

63

103

127

139

125

97

63

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

63

103

127

139

125

97

63

3Ad

85

138

171

188

169

131

85

2Ad+1ch(0-6.99)

63

103

127

139

125

97

63

2Ad+1ch(7-14.99)

78

128

158

173

157

122

78

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SIDE SEA VIEW

2Ad

88

128

152

165

150

123

88

1Ad+1ch(0-6.99)

88

128

152

165

150

123

88

1Ad+1ch(7-14.99)

106

146

170

182

169

141

106

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

114

154

178

190

177

148

114

3Ad

161

214

248

264

245

208

161

2Ad+1ch(0-6.99)

114

154

178

190

177

148

114

2Ad+1ch(7-14.99)

148

197

228

243

225

191

148

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, конференциска сала, чадори и лежалки на плажа со доплата, базен за деца, ресторан, бар

Соби: балкон, клима ( во јули и август ),ТВ, фен, фрижидер со доплата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД