orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

MATILDA HOTEL 4* VASILIKOS ZAKYNTHOS      www.matildahotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-19.06

29.09-05.10

20.06-30.06

01.07-20.07

21.07-25.08

26.08-10.09

11.09-20.09

21.09-28.09

FAMILY ROOM

2Ad

122

177

188

199

210

199

177

2Ad+1ch

(0-11.99)

122

177

188

199

210

199

177

2Ad+2ch

(0-11)

122

177

188

199

210

199

177

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA OR POOL VIEW

1Ad

61

83

93

99

105

93

83

1Ad+1ch

(0-11.99)

61

83

93

99

105

93

83

DOUBLE ROOM SEA OR POOL VIEW

2Ad

61

83

93

99

105

93

83

3Ad

77

99

109

116

122

109

99

2Ad+1ch

(0-11.99)

70

92

102

108

114

102

92

М.престој

3

3

3

3

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 200 метри од плажата Порто Зоро , 4 км од Василикос, паркинг, WI-FI,отворен базен, базен за деца,

детско игралиште

Соби: клима, ТВ, фрижидер,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД