orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

THE BAY HOTEL&SUITES 5* VASILIKOS ZAKYNTOS                                                     www.thebay.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

5

01.05-12.05

28.09-20.10

13.05-31.05

01.06-10.06

11.06-30.06

01.07-20.07

21.07-31.07

01.08-24.08

25.08-10.09

11.09-27.09

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE GARDEN VIEW

1Ad

122

146

199

213

243

254

276

213

203

1Ad+1ch

(0-5)

122

146

199

213

243

254

276

213

203

1Ad+1ch

(6-11.99)

122

146

199

213

243

254

276

213

203

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

122

146

199

213

243

254

276

213

203

3Ad

165

198

254

269

298

309

332

269

259

2Ad+1ch

(0-5)

122

146

199

213

243

254

276

213

203

2Ad+1ch

(6-11.99)

146

176

238

252

282

293

315

252

242

DOUBLE ROOM FOR SINGLE SEA VIEW

1Ad

146

170

221

232

265

276

298

232

221

1Ad+1ch

(0-5)

146

170

221

232

265

276

298

232

221

1Ad+1ch

(6-11.99)

146

170

221

232

265

276

298

232

221

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

146

170

221

232

265

276

298

232

221

3Ad

198

230

276

287

320

332

354

287

276

2Ad+1ch

(0-5)

146

170

221

232

265

276

298

232

221

2Ad+1ch

(6-11.99)

176

204

260

271

304

315

337

271

260

М.Престој

1

1

3

3

3

3

3

3

3

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:На плажа,800 метри од Василикос, паркинг,отворен базен, џакузи, СПА центар, фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,ресторан,бар, детско игралиште, базен за деца,тенис,кошарка, мини маркет

Соби: клима, САТ ТВ,фрижидер,телефон,сеф,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД