orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Kinetta Beach Resort & Spa 4*

Kinetta Beach Resort & Spa 4* Kinetta Attiki        www.kinettabeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–СЕ ВКЛУЧЕНО

2

01.04-30.04

01.05-30.05

01.06-30.06

01.07-15.09

16.09-30.09

01.10-31.10

STANDARD ROOM

2 ADL

126

149

175

186

175

126

1 ADL

138

149

149

162

149

138

3 ADL

168

206

234

262

234

168

1 ADL + 1 CHD (2-11.99)

126

149

175

186

175

126

1 ADL + 2 CHD (2-11.99)

126

149

175

186

175

126

2 ADL + 1 CHD (2-11.99)

126

149

175

186

175

126

2 ADL + 2 CHD (2-11.99)

157

186

219

233

219

157

3 ADL + 1 CHD (2-11.99)

168

206

234

262

234

168

Мин. престој

2

2

2

2

2

2

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг, 2 базена со обична и морска вода, конференциска сала,продавница,СПА центар,фитнес,

бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски клуб,ресторан,бар,мини фудбал,тенис,

кошарка, одбојка, дискотека

Соби: клима,телефон,САТ ТВ,фрижидер,фен,сеф,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД