orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Karavostasi Beach 3*

KARAVOSTASI BEACH 3* PERDIKA                      www.hotel-karavostasi.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

01.05-15.05

16.05-31.05

01.06-15.06

16.06-30.06

06.09-23.09

01.07-20.07

26.08-05.09

21.07-25.08

Single Room

40

42

45

47

55

66

Double Standard

28

30

31

32

44

60

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-8.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 9-11.99 год.

40%

40%

40%

40%

40%

40%

Family Room 4 pax

( за соба)

108

110

117

124

144

163

Полупансион

15

15

15

15

15

15

Деца од 2-11.99 год.

9

9

9

9

9

9

Мин.имум престој

3

3

3

3

3

3

Опис: 150 метри од плажа, ресторан, бар,отворен базен,паркинг, детски игралиште

Соби:балкон, фрижидер,фен,ТВ, клима,телефон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД