orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Albatros 3*

ALBATROS HOTEL 3* SIVOTA www.albatros-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

27.04-27.05

28.05-01.07

02.07-19.07

20.07-23.08

24.08-13.09

14.09-30.09

01.10-12.10

DOUBLE ROOM

2 Ad

43

66

83

107

83

66

43

Мин. престој

3

4

7

7

7

4

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД