orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Mega Ammos 3*

MEGA AMMOS 3* SIVOTA                            www.hotel-megaammos.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-02.06

03.06-23.06

24.06-14.07

15.07-01.09

02.09-15.10

Standard Room Back View

38

44

56

61

38

Трето лице

18

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

Standard Room Sea View

41

47

59

64

41

Трето лице

18

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

Bungalow Room

38

44

56

61

38

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

2 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

Полупансион

17

17

17

17

17

Деца од 2-11.99 г.

9

9

9

9

9

Мин. престој

1

1

3

3

1

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД