orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Sivota Hotel 4*

SIVOTA HOTEL 4* SIVOTA                                                 www.hotelsivota.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-14.07

15.07-31.07

01.08-31.08

01.09-30.09

Standard Room

33

44

49

54

65

44

Трето лице

11

11

11

11

11

11

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

11

11

11

11

11

11

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 800 метри од плажа, паркинг, отворен базен , детско игралиште,бар , ресторан, тенис

Соби: САТ ТВ, телефон,фен, фрижидер,балкон,фен, клима

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД