orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Achilleas 2*

ACHILEAS HOTEL 2* VRACHOS

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ

0

01.05-31.05

16.09-31.10

01.06-30.06

01.07-15.07

16.07-31.08

01.09-31.10

Double Standard

2 pax

35

53

76

88

53

Apartment 4pax

58

76

94

117

58

Појадок

7

7

7

7

7

Мин. престој

3

3

5

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 400 метри од центарот на Врахос, сопствена плажа , користење на чадори и лежалки со плаќање пијалок, собите се со ТВ, клима, кујна, фрижидер, WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД