orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

White Sands 2+*

WHITE SANDS 2+ * VRACHOS                              www.whitesands.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ

0

25.04-10.06

21.09-20.10

11.06-20.06

11.09-20.09

21.06-05.07

28.08-10.09

06.07-20.07

21.07-27.08

Double Deluxe Sea View

24

38

44

49

50

1 дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior Sea View

26

41

47

53

57

1 дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Triple Deluxe

28

41

46

52

55

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 0-1.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Појадок

10

10

10

10

10

Деца од 2-11.99 г.

5

5

5

5

5

Полупансион

21

21

21

21

21

Деца од 2-11.99 г.

10

10

10

10

10

Мин. престој

3

3

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Соби:САТ ТВ,телефон, фен, балкон, кујна, WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МК