orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Hinitsa Bay 4*

HINITSA BAY 4* PORTO HELI PELOPONNESE       www.akshotels.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5

29.04-23.05

08.09-06.10

24.05-27.06

28.06-25.07

25.08-07.09

26.07-24.08

TWIN ROOM FOR SINGLE USE MOUNTAIN VIEW

1Ad

75

85

109

130

1Ad+1ch(0-11.99)

75

85

109

130

1Ad+2ch(0-11.99)

88

99

129

154

TWIN ROOM MOUNTAIN VIEW

2Ad

88

99

129

154

3Ad

119

135

173

208

2Ad+1ch(0-11.99)

88

99

129

154

TWIN ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

81

93

125

148

1Ad+1ch(0-11.99)

81

93

125

148

1Ad+2 ch(0-11.99)

95

108

147

175

FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

128

147

199

235

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

95

108

147

175

3Ad

128

147

199

235

2Ad+1ch(0-11.99)

95

108

147

175

Минимум престој

3

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: паркинг,отворен базен,WI-FI,конференциска сала,продавница,фитнес,бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,базен за деца , мини клуб

Соби: клима,ТВ,FI-WI,фрижидер,телефон,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД