orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2019

Porto Rio Hotel & Casino 4*

PORTO RIO HOTEL&CASINO 4* PATRA PELOPONNESE www.portoriohotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

5

01.05-31.05

01.10-31.10

01.06-10.06

 

11.06-10.07

01.09-30.09

11.07-31.08

SINGLE ROOM

1Ad

67

70

78

105

1Ad+1ch(0-11.99)

67

70

78

105

DOUBLE ROOM

2Ad

87

91

99

156

3Ad

114

118

129

203

2Ad+1ch(0-11.99)

87

91

99

156

2Ad+2ch(0-11.99)

131

136

149

234

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

98

102

111

167

3Ad

128

133

144

218

3Ad+1ch(0-11.99)

128

133

144

218

2Ad+1ch(0-11.99)

98

102

111

167

2Ad+2ch(0-11.99)

148

152

166

251

SUITE SEA VIEW

2Ad

144

155

171

266

3Ad

187

201

223

347

3Ad+1ch(0-11.99)

187

201

223

347

2Ad+1ch(0-11.99)

144

155

171

266

2Ad+2ch(0-11.99)

215

232

257

400

Stayover tax 3 EUR по соба на ден ,се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI,конференциска сала, масажа, бесплатни чадори и лежалки на плажа, детско игралиште,ресторан, бар, казино

Соби: клима, телефон,САТ ТВ, сеф,мини бар, фен,WI-FI,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД