orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2023

Evia Riviera Resort 4*

AMARYNTHOS RESORT 4* AMARINTHOS EVIA            www.amarynthosresort.hotelbrain.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

10

22.04-31.05

01.10-31.10

01.06-30.06

11.09-30.09

01.07-28.07

22.08-10.09

29.07-21.08

Double Classic Land View

48

55

68

73

Double Classic Sea View

54

60

71

77

Superior Room Sea View

58

66

76

81

Трето лице

70%

70%

70%

70%

дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room with Bunk Beds

64

70

79

86

дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Мин. Престој

1

1

1

3

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-14 days before check-in 70% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount