orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Зима 2019/2020

Vila Kopaonik

Регуларна понуда од Vila Kopaonik

VILA KOPAONIK

СМЕСТУВАЊЕ

Макс.

лица

01.DEC

22.DEC

22.DEC

29.DEC

29.DEC

05.JAN

05.JAN

12-JAN

12.JAN

19.JAN

19.JAN

26.JAN

26.JAN

02.FEB

02.FEB

09.FEB

09.FEB

16.FEB

16.FEB

23.FEB

23.FEB

08.MAR

01.MAR

08.MAR

08.MAR

15.MAR

15.MAR

22.MAR

22.MAR

05.APR

Мин. престој

 

1

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1

1+1 STUDIO

3

45

400

560

500

450

560

500

500

450

400

45

2+1 STUDIO

5

60

450

750

600

550

750

600

600

560

500

60

VIP 1 APARTMAN

6

90

800

1100

850

850

1100

1100

850

850

800

90

VIP APARTMAN

5

100

900

1200

1000

950

1200

1200

1000

1000

900

100

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ЗА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НОЌЕВАЊА .ПОМАЛКУ НОЌЕВАЊА ОД НАВЕДЕНОТО НА БАРАЊЕ

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

-Наем за студио или апартман за наведениот број ноќевања, ски гардероба, интернет, одржување

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА (СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА):

- Туристичка такса 1 ЕУР за лице на ден, деца од 7до 15 години 0.5 ЕУР, деца од 2-7 години не плаќаат такса

- Осигурување 70 RSD за возрасни и за деца на ден

- Паркинг во подземна гаража 800 RSD дневно ( незадолжително ) се плаќа во агенција или на рецепција

- Можност за користење на полупансион во Villa Zvoncica , појадок 6 ЕУР за лице а ден, вечера 9 ЕУР за лице на ден или вкупно 15 ЕУР. Деца до 14 години плаќаат 4 ЕУР

за појадок и 6 ЕУР за вечера или вкупно 10 ЕУР.