orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Велнес и спа

Interhotel Sandanski 4*

Регуларна понуда од Interhotel Sandanski 4*

INTERHOTEL SANDANSKI 4* SANDANSKI   www.interhotelsandanski.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА

4

01.09.2019 - 31.01.2020

Викенд

Недела- Четврток

7+

BB

HB

BB

HB

BB

HB

Single Lux

66

77

52

64

51

62

дете од 4-11.99 г.

0

9

0

9

0

9

Dbl Lux

84

107

67

91

65

88

дете од 4-11.99 г.

12

21

10

19

9

19

1 дете од 12-15.99 г.

28

40

22

34

22

33

Studio Standard

121

144

97

121

94

117

и 2 дете од 4-11.99 г.

Гратис

9

Гратис

9

Гратис

9

1 дете од 12-15.99 г.

28

40

22

34

22

33

Трето лице

28

40

22

34

22

33

App Lux

137

160

109

133

105

129

и 2 дете од 4-11.99 г.

Гратис

9

Гратис

9

Гратис

9

1 дете од 12-15.99 г.

28

40

22

34

22

33

Трето лице

28

40

22

34

22

33

App Family

187

210

149

173

141

164

и 2 дете од 4-11.99 г.

Гратис

9

Гратис

9

Гратис

9

1 дете од 12-15.99 г.

28

40

22

34

22

33

Трето лице

28

40

22

34

22

33

Дете до 03.99г.

0

0

0

0

0

0

Цената вклучува:туристичка такса,сауна, парна бања,фитнес центар, затворен и отворен базен со минерална вода, џакузи,

лежалки, паркинг, WI-FI,сеф, базен за деца, детско катче, детска анимација

Откажување и промени на датум на резервација под 7 дена од датумот на пристигнување се задолживаат со едно ноќевање од престојот. No Show се задолжува 100%

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА БОЖИЌ, НОВА ГОДИНА, ВЕЛИГДЕН И БУГАРСКИ НАЦИОНАЛНИ ПРАЗНИЦИ