orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Велнес и спа

Snezhanka 3*

Early Booking Discount понуда од Snezhanka 3*

SNEZHANKA 3* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12-23.12

29.02-31.03

24.12-27.12

02.01-28.02

28.12-01.01

 

DBL STANDARD

1adl

36

42

132

 

1adl+1chd 6-11.99

40

46

107

 

1adl+2chd 6-11.99

49

57

131

 

2adl

49

57

133

 

2adl+1chd 6-11.99

58

68

157

 

3adl

68

78

184

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+2chd 6-11.99

69

84

191

 

1adl+3chd 6-11.99

80

95

202

 

2adl

68

83

190

 

2adl+1chd 6-11.99

69

84

191

 

2adl+2chd 6-11.99

80

95

202

 

3adl

79

94

201

 

3adl+1chd 6-11.99

80

95

202

 

4adl

90

105

212

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Откажување резрвација

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 10 дена 100%

 

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

 

Соби: балкон, ТВ, телефон, мини бар

Опис:120 метри од центарот на Пампорово, 1.5 км. од ски лифтовите, ресторан,таверна, лоби бар,затворен

базен,сауна,џакузи,ски гардероба, WI-FI

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 50 Еур за возрасни и 30 Еур за деца.

Цената вклучува : користење на затворен базен, сауна, паркинг и WI-FIТрансфер до ски лифтовите 1 Еур по

лице на ден ( на лице место)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ПОМЕЃУ 02.01 И 31.01.2020 И ПОМЕЃУ 24.02 И 31.03.2020

 

Регуларна понуда од Snezhanka 3*

SNEZHANKA 3* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

01.12-23.12

29.02-31.03

24.12-27.12

02.01-28.02

28.12-01.01

 

DBL STANDARD

1adl

36

42

132

 

1adl+1chd 6-11.99

40

46

107

 

1adl+2chd 6-11.99

49

57

131

 

2adl

49

57

133

 

2adl+1chd 6-11.99

58

68

157

 

3adl

68

78

184

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+2chd 6-11.99

69

84

191

 

1adl+3chd 6-11.99

80

95

202

 

2adl

68

83

190

 

2adl+1chd 6-11.99

69

84

191

 

2adl+2chd 6-11.99

80

95

202

 

3adl

79

94

201

 

3adl+1chd 6-11.99

80

95

202

 

4adl

90

105

212

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Откажување резрвација

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 10 дена 100%

 

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

 

Соби: балкон, ТВ, телефон, мини бар

Опис:120 метри од центарот на Пампорово, 1.5 км. од ски лифтовите, ресторан,таверна, лоби бар,затворен

базен,сауна,џакузи,ски гардероба, WI-FI

Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 50 Еур за возрасни и 30 Еур за деца.

Цената вклучува : користење на затворен базен, сауна, паркинг и WI-FIТрансфер до ски лифтовите 1 Еур по

лице на ден ( на лице место)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ПОМЕЃУ 02.01 И 31.01.2020 И ПОМЕЃУ 24.02 И 31.03.2020