orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

ХОТЕЛ LA TERRAZZA 4*

Хотел La Terrazza е лоциран во Стар Дојран наспроти Дојранското крајбрежје, на 2 километри од Грчката граница. Ја спојува безвременската елеганција, комфорт, луксуз и незаменлив поглед кон Дојранското езеро. Хотелот ви нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација во текот на целото лето. Хотелот располага со 39 делукс соби (двокреветни, трокреветни и четворокреветни) расоредени на 4 ката и 6 апартмани распоредени на 3 ката. Секоја од собите и апартманите располага со балкон кој има поглед на езеро, брачен кревет со можност за трето легло, клима уред, телевизор, бежичен интернет, мини бар ( дополнително се наплаќа ), директна телефонска линија, сопствен тоалет опремен со фен и пешкири. 
 
ТИП НА СОБА ПЕРИОД: ЈУНИ, ЈУЛИ, АВГУСТ
Ноќевање со појадок - BB
Стандардна соба 25 €
 
Цената е дадена по лице на ноќ  
 
Плаќањето е во денарска противвредност 1 еур = 62 мкд 
Деца од 0 - 6 години: бесплатно  
Деца од 6 - 12 години: 50% од цената