orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

Апарт хотел “Eval” 4* Саранда

Апарт-хотел Евал е 2.5км оддалечен од центарот на Саранда, на само 60м од плажа. Објектот е изграден во 2009 година и реновиран во 2018 година, нуди бесплатен интернет и бесплатен приватен паркинг. На кровот на хотелот има летна тераса, à-la-carte ресторан и бар во кој се служат локални и италијански специјалитети.

Сите апартмани имаат клима уред и опремена чајна кујна, ТВ со кабловски канали... Повеќето балкони се со поглед кон море.

 

16 Јули – 31 Август 2020

Тип на соба

  Цена  

  Двокреветна соба  

43


Цените се по соба на ден, на база ноќевање со појадок.

Доплата: ручек 9 евра, вечера 7 евра/ по лице.

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).