orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

Хотел “ELYSEUM” 5* Дерми

Луксузен хотел опружен со маслини, близу до плажата на Дерми со прекрасен поглед на морето.

Хотелот има голем отворен базен и е оддалечен 500 метри од плажа. Гостите може да користат бесплатен паркинг.

Сите соби имаат клима уред, ТВ со кабловски канали, бесплатен безжичен интернет во целиот хотел.

Гостите може да уживаат во раскошниот парк на хотелот.

Центарот нa Дерми е оддалечен околу 2км.

 

 

 

 Двокреветна соба  (поглед кон планина) 

 Двокреветна соба (поглед кон море) 

 Аголна соба  (поглед кон море) 

 Супериор соба   (поглед кон море) 

 Делукс соба   (поглед кон море) 

Капацитет

2

2+1

2+1

2+2

2+2

 10 Јул – 30 Авг 

126

138

138

160

184

  31 Aвг – 13 Сеп 

80

92

92

103

126

 14 Сеп – 30 Сеп 

57

69

69

80

97

 

 

 

Цените се дадени по соба за ноќевање со појадок

Дете до 10 години гратис

Дете од 10-14 год. доплаќа 15 евра на ден, над 14 год. доплаќа 20 евра на ден

Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд)