orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

Хотел Melike

Се наоѓа на 50 метри од плажата Ladies Beach, 2 км од центарот на градот. Хотелот располага со надворешен базен, бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг понг. Хотелот има 72 соби, повеќето се со поглед на море, опремени се со тв, wi-fi и сопствена бања.

 

10 HB

Пакет 10 HB

 

Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

286 €

11.07-21.07

358 €

20.08-30.08

358 €

 

06.06-16.06

286 €

16.07-26-07

358 €

25.08-04.09

325 €

 

11.06-21.06

299 €

21.07-31.07

358 €

30.08-09.09

309  €

 

16.06-26.06

299 €

26.07-05.08

358 €

04.09-14.09

299 €

 

21.06-01.07

309 €

31.07-10.08

358€

09.09-19.09

299 €

 

26.06-06.07

325 €

05.08-15.08

358 €

14.09-24.09

299 €

 

01.07-11.07

358 €

10.08-20.08

358 €

19.09-29.09

286 €

 

06.07-16.07

358 €

15.08-25.08

358 €

23.09-04.10

286 €

 

Во цената е вклучено 10  ноќевања со појадок и вечера  (HB), клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.