orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602

Лето 2020

Хотел Аyma

Хотелот се наоѓа на 150 метри од плажа Ladies Beach и на 3 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, отворен базен со дел за деца, сауна, амам, фитнес центар. Секоја соба располага со тв, клима, мини бар и балкон.

 

10 HB

Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

259 €

11.07-21.07

339 €

20.08-30.08

339 €

06.06-16.06

259 €

16.07-26-07

339 €

25.08-04.09

339 €

11.06-21.06

279 €

21.07-31.07

359 €

30.08-09.09

329 €

16.06-26.06

279 €

26.07-05.08

359 €

04.09-14.09

329 €

21.06-01.07

289 €

31.07-10.08

359 €

09.09-19.09

309 €

26.06-06.07

309 €

05.08-15.08

359 €

14.09-24.09

289 €

01.07-11.07

329 €

10.08-20.08

359 €

19.09-29.09

279 €

06.07-16.07

329 €

15.08-25.08

359 €

23.09-04.10

259 €

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.

  • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.