orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602
Пефкохори
Blue Carpet Luxury Suites

Golden Residence 3*

ВИЛА ТАЛАСА

Вила ТАЛАСА се наоѓа на 40 метри од плажа. Располага со трокреветни студија со балкон, комплет опремена кујна, бања, ТВ и клима (се доплака 5 евра на ден) и Wi-Fi од 01 Јуни

ВИЛА ПАРТЕНИС

Вила ПАРТЕНИС се наоѓа на 120 метри од плажа над супермаркетот Масутис. Комплексот располага со убаво уреден двор со скара и туш. Сместувањето е во апартмани сместени на приземје и 2 кат