orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602
Ханиоти
Grecotel Margo Bay 4*

Grand Hotel 4*

Renaissance Hanioti Resort &Spa 4*

ВИЛА СОФИЈА

Вила Софија се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трoкреветни студиjа и четворокреветни апартмани, лоцирани на први и втори кат. 

ВИЛА КЛЕОПАТРА

Вила КЛЕОПАТРА се наоѓа во централниот ден на Калитеа над супермаркетот Масутис, на околу 600 метри одалеченост од плажа.