orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602
Парга
ВИЛА СИФАКИС ПАРГА

ВИЛА СИФАКИС е една од најубавите вили во Парга, се наоѓа во центарот на Парга, оддалечена 300 метри од градската плажа. Комплексот располага со луксузни двокреветни студија со можнот од дополнително легло и луксузни четворокреветни апартмани.

ВИЛА ОЛГА ПАРГА

ВИЛА ОЛГА се наоѓа на 70м од малата градска плажа и на само неколку минути од центарот. Сите студија се двокреветни.

ВИЛА НАКОС ПАРГА,ВАЛТОС БИЧ

ВИЛА НАКОС се наоѓа на околу 450-500 метри од плажата Валтос. Студијата се наоѓаат на трет кат, опремени со мини кујна, тоалет/туш, ТВ, клима .

ВИЛА ЛЕМОНИ ПАРГА

ВИЛА ЛЕМОНИ се наоѓа во центарот на Парга над црквата, располага со двокревети и трокреветни студија на први и втори кат.

ВИЛА ЈОТА ПАРГА

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на околу 250метри од градската плажа и 300метри од центарот. Вилата има сопствен паркинг со ограничен капацитет! 

ВИЛА ЕЛПИДА ПАРГА

ВИЛА ЕЛПИДА се наоѓа во центарот на Парга (стариот дел) на 300 метри од градската плажа и од пристаништето. На 500 од Валтос плажата.