orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602
Мегали Амос
СКИJАТОС ВИЛА СПИРИДУЛА

Вила “СПИРИДУЛА“ е лоцирана на Мегали Амос на оддалеченост 50 метри од плажа и 5 минути пешки до центарот на градот. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија, 1/4 апартман и 1/5 дуплекс, со комплетно опремени кујни, клима со доплата, WiFi, балкон.