orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602
Калитеа
ВИЛА ОСКАР

Вила ОСКАР се наоѓа во централниот дел на Калитеа, на околу 600метри одалеченост од плажа. Располага со двокревети, трокреветни и четворокреветни студија. 

ВИЛА ГАЛИНИ

Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа во Калитеа. Располага со сопствена плажа, лежалки и чадор за секоја соба. Сите соби се со поглед на море