orfej@orfej.com.mk   info@orfej.com.mk 
+389 75 409 409   +389 2 3118 602
Полихроно
ВИЛА ФУЛИС

Вила ФУЛИС се наоѓа на влeзот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена на 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни апартмани со дополнително легло, лоцириран на 1 и 2 кат со страничен поглед кон море. 

ВИЛА ХРИСТОС – ПОЛИХРОНО

Вила ХРИСТОС - се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со 1/3 апартмани и 1/4дуплекс апартмани, сите се со балкон, опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi – од 01 Јуни!!!